



Poduszka antyalergiczna ANTYROZTOCZOWA Piórex

Szczególną zaletą tej poduszki jest to iż pokryta jest tkaniną posiadającą Certyfikat Antyroztoczowy informujący o 100% nieprzepuszczalności dla roztoczy zawierającą nitki karbonowe, które wspomagają usunięcie energii antystatycznej.
Dostępność: Towar dostępny. WYSYLKA 24h
Wysyłka w: do 5 dni roboczych
Poduszka antyalergiczna BODY NICE Piórex

Poduszka pokryta jest tkaniną żakardową z delikatnym motywem kwiatowym. Ciekawa forma pikowania podkreśla niezwykłe walory użytkowe i estetyczne wyrobu.
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do 5 dni roboczych
Poduszka antyalergiczna ESSMEEDA Piórex

Poduszka syntetyczna, antyalergiczna pokryta tkaniną typu mikrofaza, która składa się mikrowłókien o wysokiej wytrzymałości, trwałości i odporności na spieranie nawet przy wielokrotnym praniu. Dzięki swojej strukturze stanowi barierę dla roztoczy, kurzu, bakterii i grzybów. Użyta do produkcji wyrobów pościelowych nie powoduje alergii i podrażnień skóry.
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do 5 dni roboczych
Poduszka antyalergiczna NEW LAWENDER Piórex

Poduszka wykonana jest z tkaniny z powłoką typu GREENFIRST, która stanowi ochronę przed roztoczami. Poduszki wypełnione są sztucznym puchem - silikonowanym włóknem kulkowym
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do 5 dni roboczych
Poduszka antyalergiczna ROYAL SATIN Piórex

Poduszka syntetyczna, antyalergiczna, przepikowana w kółka i wypełniona sztucznym puchem: silikonowanym włóknem kulkowym.
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do 5 dni roboczych
Poduszka antyalergiczna SATIN COTTON TERMO biała Piórex

Poduszka pokryta jest pikowaną satyną bawełnianą z zamkiem. We wnętrzu puch syntetyczny Dacron umieszczony w zaszytej syntetycznej wsypie. Wypełnioną puchem syntetycznym wsypę można wyjąć z pikowanej powłoczki bawełnianej i prać oddzielnie. Po wypraniu nie traci swoich właściwości użytkowych.
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do 5 dni roboczych
Poduszka puchowa EKSKLUZYWNA biała Piórex

Luksusowa poduszka puchowa jednokomorowa, wypełniona puchem gęsim ekstra. Jest poduszką miękką, lekką i bardzo sprężystą. Przeznaczona jest dla osób lubiących spać miękko i wygodnie. Jest to kolekcja wyrobów z certyfikatem NOMITE, przeznaczona także dla osób uczulonych na roztocza i kurz domowy.
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do 5 dni roboczych
Poduszka puchowa ekskluzywna TRZYKOMOROWA biała Piórex

Ekskluzywna wysoka poduszka puchowa pokryta miękką bawełnianą tkaniną inletową. Wypełniona została najwyższej jakości białym polskim puchem 85%. Jest to poduszka przeznaczona dla osób lubiących spać wyżej
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do 5 dni roboczych
Poduszka puchowa STANDARD biała Piórex

Ekskluzywna poduszka standardowa, jednokomorowa, tradycyjna wypełniona jest puchem gęsim. Jest poduszką miękką, sprężystą. Przeznaczona jest dla osób lubiących spać wysoko i wygodnie.
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do 5 dni roboczych
Piórex to polska firma założona w 1945 roku, w asortymencie której znaleźć można między innymi poduszki. Tym, co wyróżnia wyroby tej marki jest staranność wykonania z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz ciekawe wzornictwo. Firma Piórex szczególną wagę przykłada do kontroli procesów produkcyjnych oraz wprowadzania innowacji.
Poduszki Piórex mogą być wypełnione puchem lub pierzem. Pierwszy z materiałów jest poszyciem piór dorosłych ptaków. Jest on lekki, delikatny oraz niezwykle miękki. Dodatkowo, wykazuje właściwości higroskopijne — skutecznie pochłania wilgoć i gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza. Poduszki puchowe skutecznie chronią zarówno przed zmarznięciem, jak i przegrzaniem. Jeżeli chodzi natomiast o modele wypełnione pierzem, tym, co je wyróżnia jest między innymi duża sprężystość, która w pozytywny sposób wpływa na komfort snu.
Poduszki Piórex to produkty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadają one certyfikat Oeko — Tex Standard 100, które potwierdza, że są wolne od szkodliwych i potencjalnie toksycznych substancji. Poduszki uzyskały również certyfikat NOMITE. Oznaczane są nim produkty bezpieczne dla alergików uczulonych na roztocza kurzu domowego. Warto wspomnieć tutaj także o certyfikacie Downafresh. Przyznawany jest on higienicznym wyrobom produkowanym w sposób etyczny.